Karbantartó budapesti terület

Karbantartó

Létesítményüzemeltetési piacon meghatározó szerepet betöltő Részvénytársaság folyamatosan bővülő budapesti csapatába gépész és elektromos karbantartó kollégákat keres, budapesti munkavégzésre, teljes munkaidőbe, azonnali kezdéssel.

 Feladatok:

  • Az üzemeltetett épületek szakipari-, elektromos- és gépészeti karbantartása; javítás, hibaelhárítás.
  • Kisebb szakipari, gépészeti és elektromos kivitelezési munkák elvégzése.
  • Épületfelügyeleti és hibabejelentő rendszer folyamatos kezelése, hibajegyek kezelése „okos eszközön”
  • Ügyeleti szolgálat ellátása

Elvárások:

  • Villanyszerelő és/vagy víz- gáz- fűtésszerelő szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves karbantartási vagy kivitelezési munkákban szerzett tapasztalat
  • Önálló, megbízható és pontos munkavégzés, jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Budapesti vagy közeli lakóhely

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség és kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Biztos, stabil vállalati háttér, kiemelkedő munkahelyi körülmények,
  • Béren kívüli juttatások, utazási hozzájárulás, munkaruha, védőfelszerelés, szerszámok és mobiltelefon biztosítása