Villanyszerelő budapesti területre

Villanyszerelő

Létesítményüzemeltetési piacon meghatározó szerepet betöltő Részvénytársaság folyamatosan bővülő Budapesti csapatába villanyszerelő karbantartó kollégákat keres, Budapesti munkavégzésre, teljes munkaidőbe.

 Feladatok:

  • Az üzemeltetett épületek szakipari-, elektromos- és gépészeti karbantartása; javítás, hibaelhárítás.
  • Kisebb szakipari, gépészeti és elektromos kivitelezési munkák elvégzése.
  • Anyagbeszerzés, pénztár kezelés.
  • Elvégzett munkák dokumentálása, munkalapok vezetése, napi jelentés.
  • Ügyeleti szolgálat ellátása.

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Legalább 3 éves karbantartási vagy kivitelezési munkákban szerzett tapasztalat
  • Önálló, megbízható és pontos munkavégzés, jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges
  • Budapesti lakóhely

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, biztos nagyvállalati háttér

·         Korrekt bérezés /100%-os bejelentés/

  • Minden hónapban pontos munkabér utalás
  • Béren kívüli juttatások, munkaruha, védőfelszerelés és szerszámok biztosítása
  • A munkavégzéshez szervízautót, mobiltelefont és laptopot biztosítunk.