Karbantartó budapesti területre

Karbantartó

Létesítményüzemeltetési piacon meghatározó szerepet betöltő Részvénytársaság folyamatosan bővülő Budapesti csapatába karbantartó kollégákat keres, Budapesti munkavégzésre, teljes munkaidőbe.

 Feladatok:

·         Az üzemeltetett épületek szakipari és gépészeti karbantartása; javítás, hibaelhárítás.

·         Kisebb szakipari és gépészeti kivitelezési munkák elvégzése.

·         Elvégzett munkák dokumentálása, munkalapok vezetése, napi jelentés.

·         Ügyeleti szolgálat ellátása

Elvárások:

·         víz-, gáz- fűtésszerelő végzettség

·         Legalább 1 éves karbantartási vagy kivitelezési munkákban szerzett tapasztalat

·         Önálló, megbízható és pontos munkavégzés, jó kommunikációs képesség

·         B kategóriás jogosítvány

·         Budapesti vagy közeli lakóhely

Amit kínálunk:

·         Korrekt bérezés /100%-os bejelentés/

·         Minden hónapban pontos munkabér utalás

·         Hosszú távú, stabil munkalehetőség, biztos nagyvállalati háttér

·         Szakmai fejlődési lehetőség és kihívást jelentő szakmai feladatok

·         Béren kívüli juttatások, utazási hozzájárulás, munkaruha, védőfelszerelés, szerszámok és mobiltelefon biztosítása

Adatvédelmi tájékoztató Értem Elutasítom