Gazdasági igazgató

Az Uniszol-Létesítménygazdálkodási Zrt.. 2005 óta nyújt teljes körű szolgáltatást a létesítményüzemeltetés területén, amely magában foglalja a műszaki üzemeltetést, azaz a gépészeti erős- és gyengeáramú rendszerek üzemeltetését és karbantartását, az épületek szerkezetének havi rendszerességgel végzett ellenőrzését, valamint a takarítást, a kertészetet, az őrzés-védelmet, a mosodai szolgáltatást és minden olyan kiegészítő tevékenységet, amely elengedhetetlen része az intelligens létesítményüzemeltetésnek.

Vállalatunk küldetése a minőségi és költséghatékony szolgáltatások nyújtása az épületüzemeltetés és létesítmény fenntartás teljes területén, aminek eléréséhez keresünk új csapattagot az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vállalat számviteli, pénzügyi és munkaügyi folyamatainak felügyelete, irányítása és fejlesztése
  • A vezérigazgatói jogkört érintő gazdasági jellegű döntések előkészítése
  • Számviteli és bizonylati rend kialakítása, a vonatkozó jogszabályi és más hatósági előírások betartása, szabályzatok aktualizálása
  • A társaság éves tervének elkészítése, a terv alakulásának folyamatos nyomonkövetése
  • A társaság éves beszámolójának összeállítása, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • Havi zárási feladatok koordinálása
  • Adóbevallásokkal kapcsolatos feladatok irányítása, ellátása
  • Kapcsolattartás a pénzintézetekkel, továbbá a felügyeleti szervekkel

Elvárások

·         Egyetemi vagy főiskolai közgazdasági végzettség

·         Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

  • Legalább 5 év szakmai és 3 év vezetői tapasztalat
  • Naprakész számviteli, adózási, munkajogi és TB ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeret
  • Határozottság, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Önálló, megbízható, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

·         Aktív idegennyelv tudás (angol vagy német)

Amit kínálunk

·         Stabil, megbízható munkahely

·         Kihívásokkal teli felelősségteljes munkakör,

·         Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

Adatvédelmi tájékoztató Értem Elutasítom