Projektmenedzser debreceni területre

Létesítményüzemeltetéssel és ingatlankezeléssel foglalkozó cég keres debreceni munkahelyre új  munkatársat projektmenedzseri munkakörbe, teljes munkaidős beosztással.

Elvárások:
Épületgépész- vagy villamosmérnöki végzettség.
- Minimum 3 év létesítmény üzemeltetés-, vagy ingatlankezelés területén szerzett releváns szakmai      tapasztalat.
- Műszaki szemlélet, műszaki irányításban való jártasság

- Ajánlatok készítésében való jártasság

- Energetikai ismeretek

- B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
- Az irányítása alá tartozó
ingatlan folyamatos, magas minőségű műszaki üzemeltetésének felelős irányítása.
- Megrendelővel és bérlőkkel való folyamatos kapcsolattartás

- Ingatlankezelői szoftver kezelése, kimutatások, nyilvántartások készítése, bérlői elszámolások vezetése.
- Beosztott szakipari karbantartók (2-3 fő) napi munkájának irányítása, szakmai felügyelete

- Alvállalkozók versenyeztetése, munkájuk szervezése és ellenőrzése

- Karbantartási feladatok tervezése, irányítása
- Eseti hibaelhárítási munkák megszervezése, irányítása, ügyeleti rendszer szervezése és felügyelete
- Kisebb felújítási, átalakítási munkák teljes körű lebonyolítása a tervezéstől az átadásig

- Energiamenedzsment

- Pályázati anyagok összeállítása, árajánlatok készítése

Előnyt jelent:
Ingatlanüzemeltetésben és ingatlankezelésben való jártasság

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás